کارشناسی خودرو OPTIONS

کارشناسی خودرو Options

کارشناسی خودرو Options

Blog Article

از آنجا که فرآیند کارشناسی ممکن است در موارد کمی با خطا نیز مواجه باشد، امکان شکایت و رسیدگی به این موضوع در کارنامه وجود دارد.

خودرو۴۵ ضمانت ۷ روزه برای کارشناسی رنگ و بدنه و ضمانت ۳ روزه برای کارشناسی فنی خودرو دست دوم در نظر گرفته است.

از این رو، سالم و پلمپ بودن شاسی‌ها و ستون‌ها و همین‌طور تعیین کاربری ماشین از اهمیت بسیاری برخوردار است.

همانطور که می‌دانید خودروها دارای دو بیمه‌نامه اصلی به نام بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند.اگر قصد دارید بیمه‌ی بدنه را برای خودروی خود خریداری کنید، باید بدانید که قبل از تنظیم، بیمه‌نامه کارشناس بیمه خودروی شما را بازدید کرده و سلامت آن را می‌سنجد.

کنترل کارکرد واقعی خودرو از طریق بررسی قطعات مصرفی، بررسی علائم دستکاری کیلومتر و سایر موارد به همراه کنترل کلیه آپشن های فعال خودرو در زمان بازدید

در روند معامله خودرو دست دوم توسط خودرو۴۵، کارشناسی خودرو کارکرده به صورت رایگان انجام می‌شود.

همچنین، هیچ نیازی نیست که به مرکزی مراجعه کنید تا کارشناسان خودروتان را معاینه کنند؛ کافی است که سفارش خود را در آچاره ثبت کنید تا این افراد، به محل مورد نظر شما بیایند. این نکات مهم را درمورد قیمت کارشناسی خودرو در نظر داشته باشید: ** اگر کارشناس به محل مراجعه کند اما شما کار را لغو کنید، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند.**

در کارشناسی خودرو، آیتم‌های بیشتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و یک گزارش جامع درباره تمام بخش‌های ماشین تهیه شده و به متقاضی تحویل داده می‌شود.

صفحه مورد نظر یافت نشد! بازگشت به صفحه اصلی منو خدمات

در واقع با تست رانندگی می‌توان میزان سلامت نسبی خودرو را تشخیص داد. کارشناس در این قسمت تمامی مواردی که در تست دیاگ مشکل ساز بودند را نیز بررسی می‌کند.در تست رانندگی موارد زیر بررسی خواهند شد:

بیمه بدنه اقساطی بدون چک چگونه بخریم؟+ راهنمای خرید قسطی بیمه بدنه

بلاگفرصت‌های شغلیقوانین و مقرراتدرباره کارنامهحریم خصوصی

همچنین به طور مداوم کلاس‌های آموزشی کارشناسی ماشین و توجیهی به منظور افزایش اطلاعات فنی کارشناسان در همراه مکانیک برگزار می‌شود تا امکان بروز خطای احتمالی را به حداقل برسانیم.

رنگ خودرو فابریک است یا نقاشی: با توجه به ضخامت رنگ بدنه، کارشناسان می‌توانند تشخیص دهند که رنگ خودرو فابریک است یا رنگ شده است.

Report this page